În zona barajului de la Ighișu Nou se amenajează locul de camping pentru evenimentul dedicat liceenilor medieșeni de Consiliul Local al Tinerilor. Iată fotografia surprinsă, acum câteva minute, de fotoreporterul Monitorului de Mediaș.
![]() |
Pregătiri pentru weekend-ul de camping |
Weekend-ul de camping se desfășoară astăzi și mâine, avându-l ca invitat special pe artistul CRBL. Un material mai amplu pe această temă puteți citi în ediția tipărită a ziarului de astăzi.